Lazer Epilasyon - Lazer Epilasyon | Lazer Epilasyon | Lazer Epilasyon | Lazer Epilasyon


  

                          

3 Kasım 2007 Cumartesi

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon her ne kadar kozmetik bir girişim olmasa da, mutlaka doğru teknolojiyi uygulayan, doğru lazer epilasyon merkezi tercih edilmelidir. Lazer Epilasyon, günümüzde sırf ticari amaç ile ve doktor olmayan kişilerce açılmış bir çok lazer epilasyon merkezi bu uygulamayı eski veya ucuz teknolojiler ile yapmaktadır.
Lazerli epilasyon adı altında lazer teknolojisi olmayan ucuz cihazlar ile lazer epilasyon uygulaması yapılmakta veya günümüzde artık lazer epilasyon amaçlı kullanılmayan bazı lazer türleri ile çalışılmaktadır. Buralarda yapılan lazer epilasyon işlemleri adeta bir modern ağda gibi geçici sonuçlar vermekte, hatta bazen lazer epilasyon sonrası kılların artması, ciltte kalıcı yanık izleri gibi çok can sıkıcı sorunlar ortaya çıkmaktadır.
Defalarca lazer epilasyon yaptırdım netice alamadım diyen, bana vaat edilenler gerçekleşmeyince karşımda muhatap bulamadım diyen bir çok kişi ancak mağdur olduktan sonra lazer epilasyon hakkında bilgiye ulaşmaya çalışmaktadır. Bunları önlemenin tek yolu lazer epilasyon hakkındaki bilimsel bulgularda faydalanan kaynaklardan ulaşmanızdır. Sitemiz lazer epilasyon konusunda sadece bilimsel gerçekleri temel almış ve sponsor olarak bu sektördeki en ciddi lazer epilasyon kuruluşu ile çalışmayı tercih etmiştir.

Detaylı lazer epilasyon bilgilerine girmeden önce, size önerimiz bu konuda uzman olan, sadece bu işi yapan bir lazer epilasyon merkezini tercih etmenizdir. Kesinlikle kararınızı sadece lazer epilasyon için kullanılan cihaz veya fiyatlara bakarak vermeyin. En düşük fiyatı veren yerler genellikle işletme veya uygulama sorunları olduğundan insanların tercih etmedikleri, bir kere gittikten sonra bir daha gitmedikleri yerlerdir. Sıhhatiniz için bütçenizi gerekiyorsa biraz zorlamanızı tavsiye ederiz, zaten bu gibi sinekten yağ çıkarma çabasındaki yerler size seans başı ücretini düşük gösterseler de çeşitli şekillerde (doz düşürerek seans sayısı arttırma, iyi netice vermeyecek bölgelere uygulama yapmak gibi…) sizden bu rakamdan kat kat fazla alacaklardır. Piyasada farklı özelliklere sahip eski yeni 100'e yakın Lazer Epilasyon cihazı bulunuyor buna bağlı olarak lazer epilasyon hizmeti çok geniş bir fiyat yelpazesinde sunuluyor.